ŠK TJ Dolní Benešov

Šachový klub TJ Dolní Benešov


Polofinále MČR juniorů


V Harrachově dnes od 15.00 začíná polofinále MČR juniorů a juniorek v kategoriích do 18 a 20 let. Soutěž je kvalifikací na jarní finále MČR.

V Harrachově můžeme fandit dvěma u nás hostujícím hráčům. V chlapecké kategorii do 18 let startuje Standa Tillmann, v kategorii dívek do 18 let pak Maruška Vavřínková. Hraje se klasickým způsobem, švýcarským systém na 9 kol, tempem 90 minut na 40 tahů + 15 minut na dohrání, s bonusem 30 sekund za každý provedený tah.  Každý den se hraje jedna partie, v úterý je dvojkolo, turnaj končí příští sobotu 18.11.2023.

Standa je v turnaji H18+H20 nasazen jako 29. ze 78 startujících chlapců. Maruška je v D18+D20 nasazena jako 15. z 23 startujících dívek. Z chlapeckých kategorií postupují do jarního finále první tři hráči, v dívčích kategoriích pak první dvě hráčky.

Turnaj můžete průběžně sledovat na následujících odkazech:

 

PROPOZICE

TURNAJ JUNIORŮ

TURNAJ JUNIOREK

HRACÍ KARTA STANDA

HRACÍ KARTA MARUŠKA

ONLINE PŘENOS JUNIOŘI

ONLINE PŘENOS JUNIORKY

 

Tak sledujte a držte palce

Tomáš Vavřínek
vloženo: 11.11.2023

Komentáře

K tomuto článku zatím nebyly přidány žádné komentáře.

Kroužek mládeže

Instagram

Novinky

Stoprocentní neděle

V soutěžích družstev se nám dnes zadařilo na 100 procent. Áčko v 8.kole KP zvládlo nevyzpytatelný zápas v Kopřivnci a po výhře 5-3 zůstává v čele přeboru, díky lepšímu skóre před Slezanem Opava. Za áčko dnes vyhráli Pavel Matějka, bratři Standa a Tomáš Tillmannové a Zdeněk Šnyta, tremízy přidali Vítek Pavera a Marek Weczerek. Tři kola před koncem tedy stále držíme postupové ambice, byť v závěru nás nečekají vůbec lehcí soupeři. Výsledky po dnešním kole zde: https://www.chess.cz/soutez/3007/. V okresním přeboru céčko potvrdilo roli favorita a dom aporazilo družstvo Píště jasně 4-1, když vyhráli Ruda Kriebel, Luboš Bělka a Vilém Sněhota, remízy přidali Míša Bartoš a Radek Vavřínek. Uspělo také déčko, když doma porazilo Darkovičky 3-2. Vyhráli Jarda a Martin Melečtí a Tomáš Slanina. Průběžné pořadí a výsledky zde: https://www.chess.cz/soutez/3069/.

Online přenos