14.10.2023 Jednodenní událost
Adresa Místo
Sportovní hala při ZŠ, Janáčkovo náměstí 17 Krnov
Popis
ŠK Krnov pořádá 1. turnaj Grand Prix mládeže v kategoriích do 8, 10, 12, 14 a 18 let. Hraje se na 7 kol tempem 2 x 15 min. + 5s za každý tah. Startovné je 100 Kč a vyhodnoceni budou vždy 3 nejlepší v každé kategorii. Více informací v propozicích nebo u trenérů na kroužku.

Skvělý závěr v soutěžích družstev

Dnes skončily soutěže družstev,a těm našim družstvům se závěr podařil doslova parádně! Áčko po vítězství 4,5-3,5 se Slavojem Poruba D vyhrálo krajský přebor (ze startovní pozice č.7!) - gratuluji ke svělému výsledku a k návratu do druhé ligy! Dnes vyhráli Standa Tillmann, Olga Dvořáková a Valter Kocur, remízy k výhře družstva přidali Pavel Rakús, Tomáš Kučera a Zdeněk Šnyta, pozicí v sestavě významně pomohli Pavel Matějka a Vítek Pavera. Áčku patří velká gratulace, perfektnímu kapitánovi samostatně! Konečné výsledky zde: https://www.chess.cz/souteze/kraj-25/rocnik-2023/ Finišovalo se také v okresním přeboru. Céčko na průběžně třetím místě spoléhalo na klubové Jánošíky v družstvu D. Céčko potřebovalo vyhrát ve Štěpánkovicích minimálně 3,5-1,5 a spoléhat se na déčko, které mělo loupit body na půdě doposud vedoucího Slezanu Opava C. Současně jsme potřebovali, aby Orel Opava B neuspěl na půdě Vítkova. Vše se stalo! Jánošíci pod vedením Jitky Vavřínkové remizovalo s mladými puškami Slezanu Opava 2,5-2,5, když vyhráli Maruška Vavřínková, Jitka Vavřínková a rozhodující remízu pak po témměř pětihodinovém boji přidal v současnosti náš největší talent Tomáš Reichel - díky - skvělá práce! A céčko ve Štěpánkovících uhrálo to, co potřebovalo, k výhře 3,5-1,5 přspěli všichni členové dnešní sestavy, vyhráli Luboš Bělka a Max Slanina, remizovali Míša Bartoš, Tomáš a Radek Vavřínkovi. Céčko tedy děkuje déčku a vítězí v okresním přeboru! Déčko končí na výborném 5. místě! Konečné výsledky zde:https://www.chess.cz/soutez/3069/ Gratulace a poděkování všem, kteří k parádním výsledkům přispěli!